Szkoła jazdy motos

Nasza szkoła powstała w 1994 roku. W naszym mieście wyróżnia nas położenie, gdyż obie nasze siedziby umiejscowione są w centrum Mielca.

Szkoła jazdy MOTOS to jedna z największych szkół w Mielcu. Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy, których system nauki i serdeczne podejście sprawiają, że jesteśmy w stanie nauczyć jeździć każdego! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Uczymy osoby w każdym wieku. Nasi kursanci zdają egzaminy i dołączają do grona kierowców.

Dlaczego my?

Wysoka zdawalność

Wymiernym wynikiem naszej pracy jest współczynnik zdawalności. Od lat znajdujemy się w czołówce szkół z Mielca. Jest to efekt profesjonalnego przygotowania teoretycznego i praktycznego.

Wykwalifikowana kadra

Wyrozumiali i przeszkoleni instruktorzy nie tylko wyjaśnią każdą zawiłość kodeksu drogowego, ale także przekażą wiedzę dostosowując się do charakteru kursanta.

Doświadczenie

Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu jak i egzaminowaniu kandydatów na kierowców.

Praktyka

Grafik dostosowany do Twojego wolnego czasu! Jeździmy 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty 7-21 tak aby jazdy były jak najbardziej efektywne.

Co mówią o nas kursanci?

Nasi kursanci cenią sobie przyjazną atmosferę, elastyczność, praktyczne wskazówki i dużą dostępność godzin. Podkreślają, że zdanie egzaminu za pierwszym podejściem nie stanowi problemu, ponieważ czują się dobrze przygotowani oraz egzamin nie powoduje stresu. Wielu naszych kursantów zaznacza także, że MOTOS przygotowuje do jazd w sposób praktyczny, uczy zachowania na drodze i szybko uzupełnia braki.

Zobacz jak szkołę MOTOS postrzegają nasi kursanci. Poznaj ich opinie i przekonaj się, że warto skorzystać z naszych usług.

Karolina Kłoda
Karolina Kłoda
03/08/2022
poleca
Word Tarnobrzeg pokonany,obsługa w biurze bardzo miła i przyjazna ,największe podziękowania kieruję do Pana Roberta który idealnie przygotował mnie do egzaminu wszystko było po kilkanaście razy próbowane i doszkalane ,jak była jakaś nie jasność zawsze mogłam liczyć na pomoc i wytłumaczenie Według mnie najlepszy instruktor w Mielcu polecam bardzo Motos jako szkołę jazdy i instruktora Pana Roberta ❤️
Gabriela Błach
Gabriela Błach
16/07/2022
poleca
Najlepsza szkoła jazdy w Mielcu! Przyjazna atmosfera, wspaniali ludzie, w szczególności: Eliza z biura- przemiła i pomocna dziewczyna, w skrócie właściwa osoba na właściwym miejscu oraz najlepszy, niezawodny, niesamowicie cierpliwy instruktor Pan Józek- nie ma sobie równych! Profesjonalne przygotowanie do egzaminu tylko z Nim! Obdarza kursanta olbrzymią wiedzą i doświadczeniem, a także niezastąpionym wsparciem. Jego pozytywne nastawienie i poczucie humoru eliminuje niepotrzebny stres u kursanta. Nauczyciel z powołania! ❤ Z całego serca polecam!
Aneta Pleban
Aneta Pleban
13/06/2022
poleca
Polecam serdecznie a najbardziej Panią Kasie i Pana Leona 😊
Dawid Sikora
Dawid Sikora
07/04/2022
poleca
Polecam w stu procentach, wszystko dokładnie wytłumaczone, przećwiczone, kategorie C i A zdane za pierwszym razem 😉👌
Dominik Latawiec
Dominik Latawiec
22/01/2022
poleca
Bardzo polecam. Dziękuję Panu Robertowi za dobrą naukę 😊😊
Oliwia Walas
Oliwia Walas
13/12/2021
poleca
Bardzo polecam! Egzamin zdany za pierwszym razem dzięki panu Robertowi!!😊😊
Natalia Wilk
Natalia Wilk
23/08/2021
poleca
Polecam tą szkołe jazdy, egzamin zdany za pierwszy razem dzięki panu Robertowi 😊
Kamil Niziołek
Kamil Niziołek
19/08/2021
poleca
Robiłem tutaj kurs na kategorie A, serdecznie polecam ten OSK, super podejście do kursanta, motocykle w dobrym stanie, egzamin zdany za 1 podejściem POLECAM !!!
Nikola Tomczyk
Nikola Tomczyk
30/07/2021
poleca
Serdecznie polecam tą szkołę jazdy egzamin zdany za 1 razem zawdzięczam Panu Robertowi, który umie wszystko dobrze wytłumaczyć i nauczyć oraz cena bardzo przystępna 🥰
Jaworski Arkadiusz
Jaworski Arkadiusz
21/07/2021
poleca
Serdecznie polecam.Bardzo miła atmosfera i super nauczanie. Dziękuję miłym paniom z biura i wszystkim instruktorom a w szczególności panu Robertowi 😁😁😁 Pozdrawiam

MOTOS

Ośrodek Szkolenia Kierowców

© Copyright 2022. All Rights Reserved.