Na samą myśl o chwyceniu kierownicy łapie Cię stres? Rozumiemy to! Z nami znów poczujesz się pewnie za kierownicą. Nasi instruktorzy z przyjemnością na nowo rozbudzą w Tobie przyjemność z jazdy samochodem. Uczymy osoby w każdym wieku, nasi kursanci zdają egzaminy i cieszą się z jazdy!

Jeśli przygotowujesz się do egzaminu na prawo jazdy kategorii, to razem przejedziemy uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi i jeszcze raz wszystko przećwiczymy na placu manewrowym.

Bez tytułu

Start jazd doszkalających z każdego miejsca w mielcu

W trakcie jazdy wykonujemy wszystkie zadania egzaminacyjne. Nasi kursanci podkreślają, że wiedzę przekazujemy jasno i w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy wszystkich! Nie musisz mieć ukończonego kursu w MOTOSIE by skorzystać u nas z jazd doszkalających. Mamy auta identyczne jak na egzaminie . Nauczymy każdego!

Jeśli masz już prawo jazdy, to odświeżymy razem z Tobą rzeczy, z którymi masz największy problem. Pojedziemy z Tobą w wybrane lokalizacje, gdzie przećwiczymy konkretne manewry. Dzięki temu szybko wrócisz za kółko! Zapraszamy zwłaszcza osoby, które stresuje prowadzenie pojazdów. Z nami zaczniesz jeździć, szybciej niż myślisz!

Nasi instruktorzy mają ogromne doświadczenie i całe pokłady cierpliwości.

MOTOS

Ośrodek Szkolenia Kierowców

602 122 122

biuro@motos.mielec.pl

© Copyright 2022. All Rights Reserved.