MOTOS – Twoja szkoła jazdy w Mielcu!

Szukasz profesjonalnej szkoły jazdy w Mielcu, w której w przyjaznej atmosferze i otoczeniu doświadczonych instruktorów uzyskasz swoje wymarzone prawo jazdy? A może masz za sobą niezdane egzaminy w innych szkołach i chcesz podszkolić swoje umiejętności z MOTOS-em? Z jakiegoś powodu obawiasz się usiąść „za kółko”, mimo że jesteś już pełnoprawnym kierowcą? Pomożemy Ci w każdej z wymienionych sytuacji!

Prawo jazdy z motosem – skutecznie i przyjemnie

W MOTOSIE każdego dnia udowadniamy, że kurs jazdy nie musi kojarzyć się z niepotrzebnymi nerwami. Nasi instruktorzy wykazują się cierpliwością, otwartością oraz zrozumieniem. W takiej atmosferze znacznie łatwiej jest przyswoić nowe manewry i uwierzyć we własne umiejętności.

Co nas wyróżnia?
1

Lat doświadczenia i sukcesów w szkoleniu Kandydatów na Kierowców.

1

Fabrycznie nowych, bezpiecznych samochodów identycznych jak na egzaminie państwowym w WORD.

1

Najlepszych instruktorów z Mielca i okolic. Jest to grupa starannie wyselekcjonowana i dobrana.

Kursy prawa jazdy

W naszej szkole oferujemy pełen zakres kursów prawa jazdy. Wybierz interesującą Cię grupę i poznaj szczegóły każdego z nich.

JEDNOŚLADY

Prawo jazdy kat. A, A1, A2 i AM.

SAMOCHODY OSOBOWE

Prawo jazdy kat. B, B+E

SAMOCHODY DOSTAWCZE I TRAKTORY

Prawo jazdy kat. C i T

SAMOCHODY CIĘŻAROWE I PRZYCZEPY

Prawo jazdy kat. C, C+E, C C+E

poznaj szkołę motos

MOTOS to szkoła nauki jazdy w Mielcu, w której nauczysz się poprawnego i bezpiecznego prowadzenia samochodu.

Szkoła powstała w 1994 roku przez wszystkie lata działalności wykształciła wielu kierowców, którzy zawodowo jeżdżą po wielu zakątkach kraju i nie tylko.

W naszej szkole ciągle pracujemy nad udoskonaleniami, chcąc oferować najlepsze kursy prawa jazdy i najlepszy serwis dla naszych kursantów.

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie każdego kursanta do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim bezproblemowego i bezpiecznego poruszania się samochodem w każdym mieście.

 

MOTOS

Ośrodek Szkolenia Kierowców

© Copyright 2022. All Rights Reserved.